Bal Charytatywny i Aukcje

W Szówsku zorganizowano bal charytatywny i aukcję. Goście dopisali, bo takie przedmioty jak długopis prezydenta Andrzeja Dudy, czy koszulka z nr 9 Roberta Lewandowskiego zadziałały jak magnes. Teraz podliczane są pieniądze. Maja one pomóc w rehabilitacji kilkuset osób z Jarosławia i ościennych powiatów.

Długopis podarowany przez Kancelarię Prezydenta Andrzej Dudy nabywca wylicytował za 700 złotych. Po kilkaset złotych przyniosły też aukcje książek podarowanych przez gwiazdy kina i telewizji. Na potwierdzenie ceny sprzedaży koszulki Roberta Lewandowskiego i piłki drużyny narodowej, ale też klaczy pełnej krwi arabskiej - trzeba poczekać do poniedziałku. Ale wiadomo natomiast, że atrakcyjne przedmioty i chęć pomocy niepełnosprawnym przyciągnęły na bal około 180 osób.

Bal zorganizowany z myślą o pomocy niepełnosprawnym z pięciu powiatów od Jarosławia po Lubaczów, Łańcut i Przemyśl odbył się po raz pierwszy. Już wiadomo, że dochód z biletów, aukcji i loterii wyniósł kilka tysięcy złotych. Ostateczną sumę poznamy w poniedziałek, po podsumowaniu licytacji internetowych i potwierdzeniu wpłat. Organizatorzy liczą, że będzie to kilkanaście tysięcy złotych. I zapowiadają kolejne akcje.

Autor: Anna Tomczyk

źródło: TVP3 Rzeszów

Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS 2.0. You can leave a response, or trackback from your own site.