Festyn w Surochowie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dnia 15 czerwca 2014r o godz. 15.00 rozpoczął się festyn w Surochowie.

Jak co roku odwiedzili nas aktorzy teatru Fredreum z Przemyśla.Zaprezentowali nam sztukę Aleksandra Fredry pt."Pierwsza lepsza czyli nauka zbawienna".

Sztuka utrzymana była w humorystycznym tonie,talent aktorski wykonawców był fantastyczny,dlatego po spektaklu rozległa się nieprzerwana burza oklasków.

Podziękowanie za wspaniały występ na ręce wykonawców złożył Sołtys wsi Janusz Blajer i Dyrektor Szkoły Podstawowej Andrzej Matwij.

Następnie na scenę zaproszono kogoś, kogo z pewnością wszystkie dzieci zapamiętają na długo.

Zabawy z klaunem z firmy  "Bartfun" dostarczyły najmłodszym sporo wrażeń. Dzieci brały udział w atrakcjach i konkursach za ,które otrzymywały nagrody ufundowane przez sołtysa.

Ci nieco starsi również  mogli wykazać się siłą oraz samozaparciem przy przeciąganiu liny. Grupka mężczyzn kontra masa dzieciaków,to coś co zapadło nam w pamięć i dostarczyło dużo rozrywki i śmiechu.

Firma "Bartfun" zadbała o to ,by każdy znalazł coś dla siebie. Można było sprawdzić swoje siły we wspinaczce,dzieci mogły bawić się na zjeżdżalni i dmuchanym basenie z piłeczkami.

Na festynie nie zabrakło także wspaniałej muzyki w wykonaniu DJ.

Pogoda nie przeszkadzała tym ,którym zależało na zabawie.Festyn trwał do późna i odwiedziło go wiele osób również spoza Surochowa.

To wydarzenie wpisało się w pamięci uczestników,którzy już czekają na kolejny taki festyn.

Zdjęcia z festynu dostępne są w rozwinięciu ( więcej)

Opracowanie: Gabriela Marszał  

Zdjęcia: Kamil Kwoka

no images were found

Kategoria: Bez kategorii  Komentarze wyłączono.
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS 2.0. Zarówno komentarze i pingi są ​​obecnie wyłączone.