Festyn i konkurs potraw regionalnych

Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych w Surochowie, Wójt Gminy Jarosław oraz Sołtys

Zapraszają na FESTYN i KONKURS potraw regionalnych, produktów, napojów alkoholowych  i bezalkoholowych oraz piosenek o tematyce kulinarnej. Niedziela 24 lipca na stadionie w Surochowie.

Program imprezy: 14.00 mecz piłki nożnej Seniorzy Surochów ? Wólka Pełkińska 15.00 Konkurs, zabawa taneczna atrakcje dla dzieci i dorosłych. Bufet obficie zaopatrzony.

Serdecznie zapraszamy.

Do konkursu można zgłosić jeden produkt lub potrawę regionalną oraz wykonać piosenkę o tematyce kulinarnej. Zgłoszenia do konkursu proszę składać osobiście do 18 lipca u Pana Sołtysa J. Blajera. Przedmiotem konkursu są produkty i potrawy regionalne, które będą oceniane w następujących kategoriach: a) produkty (miody, sery, przetwory owocowe i warzywne, itp.) b) potrawy regionalne (dania mięsne, półmięsne oraz jarskie, ciasta desery, itp.) c) napoje regionalne (alkoholowe oraz bezalkoholowe) Organizator zapewnia uczestnikom stoisko wystawiennicze, tj. stół i krzesło. Uczestnicy konkursu oprócz potraw i produktów zgłoszonych do konkursu mogą przygotować inne potrawy i sprzedawać je w trakcie imprezy w formie kiermaszu.
Kategoria: Bez kategorii  Napisz komentarz
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS 2.0. Możesz przeskoczyć na koniec i zostawić odpowiedź. Pingowanie jest obecnie wyłączone.